РАСПОРЕД НАСТАВЕ СРПСКИ 1. ЦИКЛУС

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ, ЉЕТЊИ СЕМЕСТАР (2016/17) .пдф

ПРВА ГОДИНА

понедјељак уторак сриједа четвртак петак
8.15–9.45

Српска средњовјековна књижевност 2 (др С. Васиљевић Илић), П, уч. 8

 

10.00–11.30 Општа књижевност 1 (др М. Шукало), П, уч. 9

 

11.30–13.00

Српска средњовјековна књижевност 2 (Д. Дојчиновић, ма), В (прва група), уч. 9

 

13.45–15.15

Руски језик (Б. Николић), уч. 9

 

 

9.30-11.00

Теорија књижевности 2 (др С. Мацура), П, уч. 8

 

12.30-14.00

Теорија књижевности 2 (мр В. Милекић), В, уч. 9

 

15.30–17.00

Историјска морфологија српског језика 1 (др Биљана Панић Бабић), П, уч. 8

 

17.00–18.30

Општа књижевност 1 (др И. Симановић), П+В, уч. 8

 

9.00–10.30

Старословенски језик 2 (др Зорица Никитовић), П, уч. 8

 

9.00–11.15 Српска народна књижевност 2 (др Ј. Пандуревић), П+В, уч. 9

 

12.45–13.30

Старословенски језик 2 (мр Вера Чолаковић), В, уч. 9

 

13.30–14.15

Историјска морфологија српског језика 1 (мр В. Чолаковић), В, уч. 9

 

15.00-16.30

Српска средњовјековна књижевност 2 (Д. Дојчиновић, ма), В (друга група), уч. 9

 


ДРУГА ГОДИНА

понедјељак уторак сриједа четвртак петак
9.45–11.15 Историја српске културе (др С. Васиљевић Илић), П, уч. 8

 

11.15–12.45

Фонетика српског језика (др Д. Козомара), П,  уч. 8

 

13.00–13.45

Историја српске културе (ма Д. Дојчиновић), В, уч. 9

 

15.00–16.30 Српска књижевност предромантизма (др Д. Певуља), П, уч. 8

 

17.00–19.15

Општа књижевност 3 (др И. Симановић), П+В, уч. 8

 

10.00–11.30 Општа књижевност 3 (др М. Шукало), П, 8

 

12.30–14.00

Барокна драма (др М. Арежина), изборни предмет, П, уч. 8

 

14.00–15.30

Српска књижевност барока (др Мирјана Арежина), В, уч. 8

 

 

 

 

11.00–12.30 Фонетика српског језика (мр С. Цукут) В, уч. 8

 

9.30–11.00 Српска књижевност барока (др М. Арежина), П, уч. 9

 

13.30–15.00

Историја српског књижевног језика (др Б. Панић Бабић), П, уч. 8

 

15.00–16.30

Српска књижевност предромантизма (мр Д. Јелић), В, уч. 8

 

 

 

14.15-15.00

Историја  српског књижевног језика (В. Чолаковић), В, уч. 9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ТРЕЋА ГОДИНА

понедјељак уторак сриједа четвртак петак
 

16.45–18.15

Ономастика (др М. Стојисављевић), изборни предмет, П, уч. 9

 

 

 

13.45–16.00

Методика наставе српског језика и књижевности 1 (Нина Говедар, ма), В, уч. 9

 

16.00 –17.30

Творба ријечи српског језика (Г. Милашин, ма), В, уч. 8

 

8.00–9.30

Наратологија (др С. Мацура), изборни предмет, уч. 8

 

10.15–12.30 Српска књижевност реализма (др М. Саџак), П, уч. 9

 

12.30–14.00 Творба ријечи српског језика (др Д. Тешановић), П, уч. 8

14.00–15.30

Дијалектологија српског језика 2  (др Д. Козомара), П, уч. 8

 

10.30–13.30 Упоредна граматика словенских језика 2 (др З. Никитовић), П+В, уч. 8

 

16.30–18.00

Српска књижевност реализма (мр Д. Јелић), В, уч. 8

 

 

11.15–12.45

Дијалектологија српског језика 2 (мр С. Цукут), В, уч. 9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ЧЕТВРТА ГОДИНА

понедјељак уторак сриједа четвртак петак
 

8.00–9.30

Психологија (др И. Зечевић), П, уч. 9

 

12.45–15.00

Синтакса српског језика 2 (др Д. Црњак), П, уч. 8

 

15.15–16.45 Стилистика 2 (др М. Стојисављевић), П, уч. 9

 

 

10.30–12.00

Српска поезија 20. вијека (мр А. Марић), В, уч. 9

 

12.15–13.00

Компаративно проучавање јужнословенских књижевности 2 (мр А. Марић), В, уч. 9

 

13.00–13.45

Српска драма 20. вијека (мр А. Марић), В, уч. 9

 

17.00–19.15

Компаративно проучавање јужнословенских књижевности 2 (др С. Шмуља), П, уч. 9

 

11.00–13.15 Српска поезија 20. вијека (др Р. Поповић), П, уч. 8

 

14.00–15.30 Српска драма 20. вијека (др Р. Поповић), П, уч. 9

 

15.30–17.00

Стилистика 2 (Г. Милашин, ма), В, уч. 9

 

17.00–18.30

Синтакса српског језика 2 (Г. Милашин, ма), В, уч. 9