RASPORED NASTAVE SRPSKI 1. CIKLUS

SRPSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST, LJETNJI SEMESTAR (2016/17) .pdf

PRVA GODINA

ponedjeljak utorak srijeda četvrtak petak
8.15–9.45

Srpska srednjovjekovna književnost 2 (dr S. Vasiljević Ilić), P, uč. 8

 

10.00–11.30 Opšta književnost 1 (dr M. Šukalo), P, uč. 9

 

11.30–13.00

Srpska srednjovjekovna književnost 2 (D. Dojčinović, ma), V (prva grupa), uč. 9

 

13.45–15.15

Ruski jezik (B. Nikolić), uč. 9

 

 

9.30-11.00

Teorija književnosti 2 (dr S. Macura), P, uč. 8

 

12.30-14.00

Teorija književnosti 2 (mr V. Milekić), V, uč. 9

 

15.30–17.00

Istorijska morfologija srpskog jezika 1 (dr Biljana Panić Babić), P, uč. 8

 

17.00–18.30

Opšta književnost 1 (dr I. Simanović), P+V, uč. 8

 

9.00–10.30

Staroslovenski jezik 2 (dr Zorica Nikitović), P, uč. 8

 

9.00–11.15 Srpska narodna književnost 2 (dr J. Pandurević), P+V, uč. 9

 

12.45–13.30

Staroslovenski jezik 2 (mr Vera Čolaković), V, uč. 9

 

13.30–14.15

Istorijska morfologija srpskog jezika 1 (mr V. Čolaković), V, uč. 9

 

15.00-16.30

Srpska srednjovjekovna književnost 2 (D. Dojčinović, ma), V (druga grupa), uč. 9

 


DRUGA GODINA

ponedjeljak utorak srijeda četvrtak petak
9.45–11.15 Istorija srpske kulture (dr S. Vasiljević Ilić), P, uč. 8

 

11.15–12.45

Fonetika srpskog jezika (dr D. Kozomara), P,  uč. 8

 

13.00–13.45

Istorija srpske kulture (ma D. Dojčinović), V, uč. 9

 

15.00–16.30 Srpska književnost predromantizma (dr D. Pevulja), P, uč. 8

 

17.00–19.15

Opšta književnost 3 (dr I. Simanović), P+V, uč. 8

 

10.00–11.30 Opšta književnost 3 (dr M. Šukalo), P, 8

 

12.30–14.00

Barokna drama (dr M. Arežina), izborni predmet, P, uč. 8

 

14.00–15.30

Srpska književnost baroka (dr Mirjana Arežina), V, uč. 8

 

 

 

 

11.00–12.30 Fonetika srpskog jezika (mr S. Cukut) V, uč. 8

 

9.30–11.00 Srpska književnost baroka (dr M. Arežina), P, uč. 9

 

13.30–15.00

Istorija srpskog književnog jezika (dr B. Panić Babić), P, uč. 8

 

15.00–16.30

Srpska književnost predromantizma (mr D. Jelić), V, uč. 8

 

 

 

14.15-15.00

Istorija  srpskog književnog jezika (V. Čolaković), V, uč. 9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


TREĆA GODINA

ponedjeljak utorak srijeda četvrtak petak
 

16.45–18.15

Onomastika (dr M. Stojisavljević), izborni predmet, P, uč. 9

 

 

 

13.45–16.00

Metodika nastave srpskog jezika i književnosti 1 (Nina Govedar, ma), V, uč. 9

 

16.00 –17.30

Tvorba riječi srpskog jezika (G. Milašin, ma), V, uč. 8

 

8.00–9.30

Naratologija (dr S. Macura), izborni predmet, uč. 8

 

10.15–12.30 Srpska književnost realizma (dr M. Sadžak), P, uč. 9

 

12.30–14.00 Tvorba riječi srpskog jezika (dr D. Tešanović), P, uč. 8

14.00–15.30

Dijalektologija srpskog jezika 2  (dr D. Kozomara), P, uč. 8

 

10.30–13.30 Uporedna gramatika slovenskih jezika 2 (dr Z. Nikitović), P+V, uč. 8

 

16.30–18.00

Srpska književnost realizma (mr D. Jelić), V, uč. 8

 

 

11.15–12.45

Dijalektologija srpskog jezika 2 (mr S. Cukut), V, uč. 9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ČETVRTA GODINA

ponedjeljak utorak srijeda četvrtak petak
 

8.00–9.30

Psihologija (dr I. Zečević), P, uč. 9

 

12.45–15.00

Sintaksa srpskog jezika 2 (dr D. Crnjak), P, uč. 8

 

15.15–16.45 Stilistika 2 (dr M. Stojisavljević), P, uč. 9

 

 

10.30–12.00

Srpska poezija 20. vijeka (mr A. Marić), V, uč. 9

 

12.15–13.00

Komparativno proučavanje južnoslovenskih književnosti 2 (mr A. Marić), V, uč. 9

 

13.00–13.45

Srpska drama 20. vijeka (mr A. Marić), V, uč. 9

 

17.00–19.15

Komparativno proučavanje južnoslovenskih književnosti 2 (dr S. Šmulja), P, uč. 9

 

11.00–13.15 Srpska poezija 20. vijeka (dr R. Popović), P, uč. 8

 

14.00–15.30 Srpska drama 20. vijeka (dr R. Popović), P, uč. 9

 

15.30–17.00

Stilistika 2 (G. Milašin, ma), V, uč. 9

 

17.00–18.30

Sintaksa srpskog jezika 2 (G. Milašin, ma), V, uč. 9