РАСПОРЕД НАСТАВЕ РУСКИ

РАСПОРЕД ЗА ЗИМСКИ СЕМЕСТАР (2016/2017) прва година .пдф

понедјељакутораксриједачетвртакпетак
 

8.30-10.00, ФФ 8

Српска средњовјековна књижевност (ма Д. Дојчиновић), В

 

12.15-13.35, РЦ

Савремени руски језик 1 – говорне вјежбе (др Ала Авдејева), В

 

13.45-15.15, РЦ

Савремени руски језик 1 – говорне вјежбе (др Ала Авдејева), В

 

16.00-17.30, ФПН 204

Историја српског језика (др Б. Бабић), П

 

14.00-15.30, ФПН 203

Фонологија и акцентологија српског језика (др Д. Козомара), П

 

15.30-17.00, ФПН 203

Српска средњовјековна књижевност (др С. Васиљевић Илић), П

 

 

17.00-18.30, ФПН 203

Старословенски језик 1 – (В. Чолаковић), В

 

18.45-19.30, ФПН 203

Историја српског језика (В. Чолаковић), В

 

 

9.00-10.30, ФФ 8

Старословенски језик 1 (др З. Никитовић), П

 

11.30-13.00, ФФ 7

Фонологија и акцентологија српског језика (С. Леро), В

 

 

 

 

13.30-15.00, ФФ 5

Увод у теорију књижевности (В. Милекић), В

 

16.00-17.30, ФПН 204

Увод у теорију књижевности (др С. Шмуља), П

 

18.00-19.30, ФПН 202

Савремени руски језик 1 – правопис (Бранислав Николић), В

 

 

 

 

 

РАСПОРЕД ЗА ЗИМСКИ СЕМЕСТАР (2016/2017) друга година

понедјељакутораксриједачетвртакпетак
 

 8.30-10.00, ФФ 9

Историја српске културе (др С. Васиљевић Илић), П

 

12.00-13.30, АБ Српска књижевност 19. вијека 1

(др Д. Певуља), П

 

15.00-16.30, ФПН 202

Српска књижевност 19. вијека 1

(мр Д. Јелић), В

 

16.30-18.00, ФПН 202

Савремени руски језик 3 – говорне вјежбе (др Ала Авдејева)

 

18.00-19.30, ФПН 202

Стилистика (др М. Стојисављевић), П

 

 15.00-16.30, АБ

Савремени руски језик 3, говорне вјежбе (др Ала Авдејева ), В

 

17.00-18.30, ФПН 202

Морфологија српског језика (ма Г. Милашин), В

 

18.30-19.30, ФПН 202

Стилистика (ма Г. Милашин), В

 

 

 

 

 

 

 

8.00-9.30, ФФ 4

Морфологија српског језика (др Д. Тешановић), П

 

12.00-13.00, АБ

Савремени руски језик 3 – правопис (Б. Николић), В

 

 

 

 

 

 

 

 

8.30-10.00, ФФ 4

Савремени руски језик 3 – превођење, 1. група (ма.В. Шљивар), В

 

10.15-11.45, АБ Савремени руски језик 3 – превођење (ма В. Шљивар), В

 

 

 

16.30-18.00, ФПН 202

Морфологија руског језика 2 (Бранислав Николић), В

 

 

 

 

РАСПОРЕД ЗА ЗИМСКИ СЕМЕСТАР (2016/2017) трећа година

понедјељакутораксриједачетвртакпетак
14.30-16.00, ФФ 8 Лексикологија српског језика (др Д. Црњак), П

 

8.30-10.00, ФФ 7

Психологија (др И. Зечевић), П

 

 

 

 

8.30-9.30, ФФ 9

Савремени руски 5, правописне вјежбе (Бранислав Николић), В

 

11.00-13.15, ФФ 9

Упоредна граматика словенских језика (др З. Никитовић), П+В

 

16.00-17.30, ФПН 202

Српска књижевност 20. вијека 1 (мр Андреја Марић), В

 

17.30-19.30, ФПН 202

Руска књижевност 19. вијека 3, 1. група (ма Василиса Шљивар), В

 

 

 

9.00-10.30, ФФ 1

Савремени руски језик 5 – говорне вјежбе, 2. група (др А. Авдејева), В

 

 

10.30-12.00, ФФ 1

Савремени руски језик 5 – превођење, 2. група (ма Василиса Шљивар)

 

12.00-13.30, ФФ 5

Српска књижевност 20. вијека 1 (др Р. Поповић), П

 

13.30-15.00, ФФ 5

Савремени руски језик 5 – говорне вјежбе, 2. група (др Ала Авдејева), В

 

 

 

РАСПОРЕД ЗА ЗИМСКИ СЕМЕСТАР (2016/2017) четврта година

 

понедјељакутораксриједачетвртакпетак
 

18.00-19.30, ФФ 1

Савремени руски језик 7– говорне вјежбе (др Ала Авдејева), В

 

 

 

 

 

 

 

18.00-19.30, ФФ 1

Савремени руски језик 7– говорне вјежбе (др Ала Авдејева), В

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.00-9.00, AБ

Савремени руски језик 7 – правопис (Б. Николић), В

 

9.00-10.30, АБ

Савремени руски језик 7 – превођење (ма В. Шљивар), В

 

 

 

 

 

 

 

13.30-14.05, ФПН 204

Руска књижевност 20. вијека 2 (ма В. Шљивар), В

 

15.00-16.30

Синтакса руског језика 2 (Б. Николић), В

 

17.00-19.30, ФПН 203

Синтакса српског језика (др М. Кубурић Мацура), П + В