RASPORED NASTAVE RUSKI

RASPORED ZA ZIMSKI SEMESTAR (2016/2017) prva godina .pdf

ponedjeljak utorak srijeda četvrtak petak
 

8.30-10.00, FF 8

Srpska srednjovjekovna književnost (ma D. Dojčinović), V

 

12.15-13.35, RC

Savremeni ruski jezik 1 – govorne vježbe (dr Ala Avdejeva), V

 

13.45-15.15, RC

Savremeni ruski jezik 1 – govorne vježbe (dr Ala Avdejeva), V

 

16.00-17.30, FPN 204

Istorija srpskog jezika (dr B. Babić), P

 

14.00-15.30, FPN 203

Fonologija i akcentologija srpskog jezika (dr D. Kozomara), P

 

15.30-17.00, FPN 203

Srpska srednjovjekovna književnost (dr S. Vasiljević Ilić), P

 

 

17.00-18.30, FPN 203

Staroslovenski jezik 1 – (V. Čolaković), V

 

18.45-19.30, FPN 203

Istorija srpskog jezika (V. Čolaković), V

 

 

9.00-10.30, FF 8

Staroslovenski jezik 1 (dr Z. Nikitović), P

 

11.30-13.00, FF 7

Fonologija i akcentologija srpskog jezika (S. Lero), V

 

 

 

 

13.30-15.00, FF 5

Uvod u teoriju književnosti (V. Milekić), V

 

16.00-17.30, FPN 204

Uvod u teoriju književnosti (dr S. Šmulja), P

 

18.00-19.30, FPN 202

Savremeni ruski jezik 1 – pravopis (Branislav Nikolić), V

 

 

 

 

 

RASPORED ZA ZIMSKI SEMESTAR (2016/2017) druga godina

ponedjeljak utorak srijeda četvrtak petak
 

 8.30-10.00, FF 9

Istorija srpske kulture (dr S. Vasiljević Ilić), P

 

12.00-13.30, AB Srpska književnost 19. vijeka 1

(dr D. Pevulja), P

 

15.00-16.30, FPN 202

Srpska književnost 19. vijeka 1

(mr D. Jelić), V

 

16.30-18.00, FPN 202

Savremeni ruski jezik 3 – govorne vježbe (dr Ala Avdejeva)

 

18.00-19.30, FPN 202

Stilistika (dr M. Stojisavljević), P

 

 15.00-16.30, AB

Savremeni ruski jezik 3, govorne vježbe (dr Ala Avdejeva ), V

 

17.00-18.30, FPN 202

Morfologija srpskog jezika (ma G. Milašin), V

 

18.30-19.30, FPN 202

Stilistika (ma G. Milašin), V

 

 

 

 

 

 

 

8.00-9.30, FF 4

Morfologija srpskog jezika (dr D. Tešanović), P

 

12.00-13.00, AB

Savremeni ruski jezik 3 – pravopis (B. Nikolić), V

 

 

 

 

 

 

 

 

8.30-10.00, FF 4

Savremeni ruski jezik 3 – prevođenje, 1. grupa (ma.V. Šljivar), V

 

10.15-11.45, AB Savremeni ruski jezik 3 – prevođenje (ma V. Šljivar), V

 

 

 

16.30-18.00, FPN 202

Morfologija ruskog jezika 2 (Branislav Nikolić), V

 

 

 

 

RASPORED ZA ZIMSKI SEMESTAR (2016/2017) treća godina

ponedjeljak utorak srijeda četvrtak petak
14.30-16.00, FF 8 Leksikologija srpskog jezika (dr D. Crnjak), P

 

8.30-10.00, FF 7

Psihologija (dr I. Zečević), P

 

 

 

 

8.30-9.30, FF 9

Savremeni ruski 5, pravopisne vježbe (Branislav Nikolić), V

 

11.00-13.15, FF 9

Uporedna gramatika slovenskih jezika (dr Z. Nikitović), P+V

 

16.00-17.30, FPN 202

Srpska književnost 20. vijeka 1 (mr Andreja Marić), V

 

17.30-19.30, FPN 202

Ruska književnost 19. vijeka 3, 1. grupa (ma Vasilisa Šljivar), V

 

 

 

9.00-10.30, FF 1

Savremeni ruski jezik 5 – govorne vježbe, 2. grupa (dr A. Avdejeva), V

 

 

10.30-12.00, FF 1

Savremeni ruski jezik 5 – prevođenje, 2. grupa (ma Vasilisa Šljivar)

 

12.00-13.30, FF 5

Srpska književnost 20. vijeka 1 (dr R. Popović), P

 

13.30-15.00, FF 5

Savremeni ruski jezik 5 – govorne vježbe, 2. grupa (dr Ala Avdejeva), V

 

 

 

RASPORED ZA ZIMSKI SEMESTAR (2016/2017) četvrta godina

 

ponedjeljak utorak srijeda četvrtak petak
 

18.00-19.30, FF 1

Savremeni ruski jezik 7– govorne vježbe (dr Ala Avdejeva), V

 

 

 

 

 

 

 

18.00-19.30, FF 1

Savremeni ruski jezik 7– govorne vježbe (dr Ala Avdejeva), V

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.00-9.00, AB

Savremeni ruski jezik 7 – pravopis (B. Nikolić), V

 

9.00-10.30, AB

Savremeni ruski jezik 7 – prevođenje (ma V. Šljivar), V

 

 

 

 

 

 

 

13.30-14.05, FPN 204

Ruska književnost 20. vijeka 2 (ma V. Šljivar), V

 

15.00-16.30

Sintaksa ruskog jezika 2 (B. Nikolić), V

 

17.00-19.30, FPN 203

Sintaksa srpskog jezika (dr M. Kuburić Macura), P + V